top of page

Sam's Hair Company Group

Public·108 members

Slavia Roma koukněte se živě 9 listopadu 2023

27. 10. 2023 — Po pětačtyřiceti vteřinách první rána, za čtvrt hodiny druhá. Fotbalisté Slavie se prvním poločasem zápasu Evropské ligy na hřišti AS Řím ...

Ze slávistické výpravy tak byli nejaktivnější fanoušci, kteří zaplnili celý sektor pro hosty a ani na chvíli nepřestávali fandit. Ještě v den zápasu přitom zvažovali, že pokud je pořadatelé na stadion nepustí s připraveným choreem, které podle římské policie zesměšňovalo vojevůdce Caesara, zůstanou před branami. Nakonec se s přísným nařízením smířili, užili si den v římských ulicích, obdivovali památky a ani večer si nenechali pokazit. Slávističtí fanoušci během utkání v Římě. K tomu, aby jim náladu vylepšil i výsledek, ale chybělo dost, byť ve druhé půli Slavia výkon lehce vylepšila. Dál bylo znát, že zaostává, a kdyby šikovný El Shaarawy parádní ránu nenasměroval jen do břevna, mohla prohrát i výrazněji. „Ve druhém poločase jsme dobře začali, soupeř hrál se zajištěnou obranou a trpělivě čekal na naše díry v defenzivě. Naštěstí je nepotrestal, ale ani my jsme nevyužili žádnou příležitost. Soupeř si to pak zkušeně pohlídal a ani nás nepustil do žádného tlaku. Eindhoven Lens přenos živý 08.11.2023 Živý přenos Aktuální s před 24 hodinami — Roma 18:3018:45 Fotbal, studio Plzen - Dinamo Zagreb Konferenční liga Živá TV*) Servette Slavia koukněte se živě 21 září 2023 20. 9 2023 ... Po sedmnácti minutách bylo ještě hůř. Van Buren ztratil míč, útok hostů se znovu prohnal přes Holeše, který dostal jesličky, El Shaarawy pak prostrčil míč Lukakovi a ten pálil prudce pod břevno. Zatímco belgický golem se radoval před televizními kamerami, slávistický kouč Trpišovský zaraženě stál u postranní čáry, jako by nechápal, jak snadno jeho tým soupeře pouští do šancí. „Do zápasu jsme vstoupili špatně, z prvních dvou střel jsme dostali dva góly, v obou případech po ztrátě míče. [PROUD] Slavia Sheriff přenos živě 5 října 2023 4. 10. 2023 — 2023, 21:00 AS Roma - Slavia live stream nebo online audio přenos, TIP Slavia koukněte se živě 01.10.2023. před 8 dny Žlutá karta ... Soupeř pak kontroloval hru, nedařilo se nám ho dostávat pod tlak. V první půli jsme nebyli dost odvážní, což byla z poloviny naše chyba, z poloviny kvalita soupeře, “ krčil rameny Trpišovský. Slávistický útočník Mick van Buren pálí v zápase proti AS Řím. Marně vyzněla jeho předzápasová snaha přelstít soupeře nečekanými tahy. Záložníka Masopusta postavil pod útočníky na pozici číslo deset, ale střídal ho už v poločase. [[[STREAMOVÁNÍ==]]<<<] AS Řím Servette Přímý přenos 5 října 21. 9. 2023 — [ONLINE<<<] Servette Slavia koukněte se živě 21 září 2023 př 21. 9. 2023 — AS Řím, Šeriff Tiraspol a Servette eur Slavia je po dvou letech v [ ... Slavia AS Řím koukněte se živě 9 listopadu 2023 Žít 29. 10. před 2 hodinami — Slavia AS Řím koukněte se živě 9 listopadu 2023 Žít 29. 10. 2023 — Bohemians Slavia Praha koukněte se živě 29 října 2023 před 7 hodinami ... AS Řím - Slavia 2:0, hosté prohrávali od první minuty, pak se jen trápili - iDNES. czNarvaný sedmdesátitisícový stadion. Hvězdy v sestavě soupeře v čele s mohutným útočníkem Lukakem. A věhlasný trenér Mourinho, byť ne na lavičce, ale kvůli trestu jen v prosklené lóži. Co z toho asi slávisty tak vystrašilo? Možná všechno dohromady. Jako by to v Římě nebyli oni. Ztráceli jednoduché míče. Schovávali se. Zaháněli spoluhráče nepřesnými přihrávkami. Sami se dostávali pod tlak. AS Řím vs. Slavia v TV: kde sledovat Evropskou ligu živě? 25. 10. 2023 — Fotbalisté pražské Slavie čeká třetí duel skupinové fáze Evropské ligy na půdě AS Řím. Utkání na Stadio Olimpico začíná ve čtvrtek 26. října ... Ve stoperské dvojici dal poprvé ve vyšponovaném zápase šanci mladému Vlčkovi a v útoku vsadil na Van Burena, ale ani to úspěch nepřineslo. Hra zvlášť v první půli dlouho drhla, trvalo přes půl hodiny, než hosté poprvé trefili bránu. Z plného běhu pálil deset minut před pauzou nejdřív Oscar, ale jen doprostřed branky a do připraveného gólmana Svilara, obvyklé dvojky AS. Pak se zpoza vápna opřel do míče Van Buren, ale na belgického brankáře nevyzrál ani on. „Pro Slavii to nebyl jednoduchý zápas. Když inkasujete v první minutě, tak se vám nikdy nehraje dobře. My jsme hráli první poločas s velkou energií, která po změně stran trochu opadla. Soupeř si z toho důvodu vypracoval nějaké příležitosti, ale nic zásadního. Zároveň ale musím říct, že se Slavia ve druhé půli zvedla, její výkon byl velmi slušný. Za dva týdny v Praze by to mohl být opravdu dobrý zápas, “ nechal se slyšet kouč AS Řím José Mourinho. Arsenal Sevilla přenos živý 08/11/2023 Dnes 24. 10. 2023 — AS Roma. 2023/09/21. Europa League. Sheriff Tiraspol. [živý přenos> ]] Lens Arsenal koukněte se živě 3 říjn | Miss 19. 9. 2023 — [živý ...