top of page

Sam's Hair Company Group

Public·109 members

Plzeň Dinamo Záhřeb koukněte se 09.11.2023

26. 10. 2023 — Oba týmy začaly hodně opatrně, první šanci si vytvořila v 18. minutě Viktoria. Kopic se na pravé straně dostal za domácí obranu a předložil míč ...

Chorý nezaváhal a připsal si pátý soutěžní gól v sezoně. Západočeši se v závěru soustředili na defenzivu a domácí nepustili do většího tlaku ani příležitostí. Hosté dokonce v nastaveném čase dostali míč podruhé do sítě, Šulcův zásah však neplatil kvůli ofsajdu. „Chtěli jsme hrát aktivně a nedovolit domácím příliš kombinovat. Věděli jsme, že budeme hrát hodně z bloku a že se nesmíme dopouštět individuálních chyb a nabízet soupeři zbytečné standardní situace. Dinamo Záhřeb Plzeň koukněte se živě 26 října 2023 Streamová 26. 10. 2023 — před 8 hodinami — [SLEDOVAT ŽIVĚ>>] Dinamo Záhřeb Viktoria Plzeň koukněte se živě 26 října 2023 Evropská konferenční liga, ... Dinamo Záhřeb - Plzeň 0:1, hosté přežili šance, pak z penalty rozhodl Chorý - iDNES. czZraněnou jedničku Staňka v plzeňské brance zastoupil mladík Baier místo zkušenějšího Slováka Tvrdoně, který chyboval při sobotní ligové porážce 0:3 v Liberci. „Věděl jsem, že ta šance může přijít, takže jsem se na to důkladně připravoval a jsem strašně rád za tuhle příležitost, “ řekl po utkání mladý brankář v rozhovoru pro Sport 2. ONLINEUtkání jsme sledovali minutu po minutěOba týmy začaly hodně opatrně, první šanci si vytvořila v 18. Dinamo Záhřeb - Plzeň v TV: kde sledovat Konferenční minutě Viktoria. Kopic se na pravé straně dostal za domácí obranu a předložil míč Jirkovi, ale slovenský křídelník z dobré pozice těsně minul. Za osm minut na druhé straně Bulat rozehrál přímý kop z úhlu do tyče a záložník Dinama o chvíli později vystřelil vedle. A Bulat v závěru první půle opět trefil brankovou konstrukci, tentokrát přímý kop „otřel“ o břevno. Plzeňští zahrozili ze standardní situace krátce po změně stran, jenže ani Cadu netrefil branku. Slavia AS Řím přenos 9 listopadu 2023 Dnes před 32 minutami — Plzen - Dinamo Zagreb Šport Zajtra18:40 Futbal - Highlighty Ligy majstrov (28/35)Highlighty Ať AS Řím nasadí všechny hvězdy, přeje si ... [ŽIVÝ PŘENOS@] Slavia AS Řím přenos živý 9 listopadu před 7 minutami — 2023 — [ONLINE=] AS Řím Real Sociedad koukněte se živě 9 března 11. 2023 (16:30) Sport 1 Plzeň - Dinamo Záhřeb 9. 2023 (18:45) Slavia ... Po hodině hry si Baier připsal zřejmě nejtěžší zákrok utkání, když vyrazil Vidovičovu pohotovou ránu. „Takovýhle zákrok pomůže každému brankáři, dostalo mě to do varu a hodně mě podpořili i fanoušci, kteří mi předávali svou energii, “ zhodnotil Baier. Kalvach poté ve velké šanci neprostřelil domácího brankáře Nevističe, ale po následném závaru Bernauer v šestnáctce fauloval Hranáče a anglický rozhodčí Jones nařídil pokutový kop. Ten náš plán byl náročný, ale zvládli jsme ho plnit až do konce, “ popsal trenér Miroslav Koubek. Trápící se Dinamo prohrálo čtvrtý z posledních pěti soutěžních zápasů. Doma zaváhalo po sérii pěti vítězství, během níž porazilo i pražskou Spartu (3:1) na úvod srpnového 4. předkola Evropské ligy. Plzeňští v tomto ročníku Konferenční ligy včetně předkol udrželi neporazitelnost a vyhráli i pátý venkovní duel. Dinamo Záhřeb Viktoria Plzeň koukněte se živě 26 října 26. 10. 2023 — Dinamo Záhřeb Viktoria Plzeň koukněte se živě 26 října 2023 před 1 dnem — Fotbalisté Viktorie Plzeň pokračují v cestě skupinovou fází ... „Je to pro nás zajímavý a možná až mimořádný výsledek, ale myslím, že jsme vyhráli zaslouženě, “ uzavřel Koubek. Svěřenci trenéra Koubka vedou tabulku skupiny C s devíti body, úřadující chorvatští mistři mají tři body stejně jako Ballkani a Astana, jejichž vzájemný souboj v Kosovu skončil výhrou kazachstánského týmu 2:1. Západočeši se příště v Konferenční lize za dva týdny utkají s Dinamem Záhřeb doma. Konferenční liga 2023/202426. 10. 2023 21:00Náhradníci:E. Sosa, T. Dinamo Záhřeb - Plzeň 0:1, hosté přežili šance, pak z 26. 10. 2023 — Oba týmy začaly hodně opatrně, první šanci si vytvořila v 18. minutě Viktoria. Kopic se na pravé straně dostal za domácí obranu a předložil míč ...