top of page

Sam's Hair Company Group

Public·109 members

FTC Genk élő közvetítés 9 november 2023

2023. okt. 26. — 2023. szept. 21. — ... Genk majdnem belga bajnok lett. Meccsről meccsre kell haladni, de ... [[élő adás>]] FTC Čukarički online közvetítés ...

Dejan Stankovic szerint most az apróságok is döntőek lehetnek"Tisztában vagyok vele, mi vár ránk holnap. Okosan kell játszanunk és rendezettnek kell lennünk, amikor nálunk van a labda, mert tudjuk, hogy az egyik legnagyobb veszélyt a labdavesztés jelentheti" - nyilatkozott a szerb edző az FTC szerdai sajtótájékoztatóján. Hozzátette, tudja, hogyan építik fel támadásaikat a belgák, és megjegyezte, hogy egyik legveszélyesebb fegyverük az ellentámadás. A harmadik számú európai kupasorozat F csoportjában három kör után az olasz Fiorentinának, a Ferencvárosnak és a Genknek is öt pontja van, a szerb FK Cukaricki pedig pont nélkül áll az utolsó helyen. Stankovic úgy vélekedett, jelenleg mindhárom ötpontos csapatnak ugyanolyan esélye van a továbbjutásra. "Nem szeretek számolgatni, mert a pályán dől el minden, de egy győzelem megnyitná az ajtót számunkra a nyolcaddöntő felé. Az 51. percben Traoré gondolhatta úgy, hogy kölcsöngólpassz visszajár, beadását azonban épphogy elérte Varga Barnabás, akinek fejese így nem okozott nagy veszélyt. Nem úgy, mint Sigér Dávid bombája: a másodpercekkel korábban becsúszva labdát szerző, a csapatkapitányi karszalagot viselő középpályás 25 méterről kis híjén kettétörte a lécet. Lisztes beállása új lendületet adott a Fradinak... (fotó: Czerkl Gábor)Nyerni akart, naná, hogy nyerni akart az FTC, ment is előre rendületlenül a második gólért, de az csak nem akart megszületni. Féltávhoz értünk, és nagyon izgalmas, ahogy nekiindulunk a második felének. Az eddigi mérkőzéseken az rajzolódott ki, hogy ezen a meccsen is nagyon fontos lesz, ki mennyi pontot szerez. Sorsdöntő lehet annak kapcsán, ki örülhet majd a végelszámolásánál" - vélekedett. A középpályás szerint inkább egy találat dönthet csütörtökön, nem számít gólgazdag találkozóra. Hozzáfűzte, kisebb izomfáradtsága már a múlté, vasárnap is keretben volt, és be is állt a Kecskeméten 2-1-re elveszített bajnoki mérkőzésen, és fizikálisan teljesen jól érezte magát a pályán. Wouter Vrancken: maximális koncentrációra lesz szükség A Genk edzője szerint hibátlan teljesítményre lesz szüksége együttesének ahhoz, hogy begyűjtse a három pontot a Ferencváros otthonában csütörtökön a labdarúgó Konferencia-liga csoportküzdelmeinek negyedik fordulójában. percben Luke Montebello beadása után Joseph Mbong hat méterről szabadon lőhette a labdát a kapuba (0–1). Nem kezdtek jól Sigérék, a Hamrun szerzett vezetést (fotó: Czerkl Gábor)A Máltán az FTC hat góljából hármat vállaló Varga Barnabás tíz percen belül háromszor is egyenlíthetett volna, ám lábbal és fejjel sem célzott pontosan. Azzal, hogy eggyel csökkent az összesítésben ötgólos magyar előny, nem sokan foglalkoztak a nézőtéren, a B-közép éppenséggel szüntelenül nótázott. Hogy a támadósort frissítse, Máté Csaba Lisztes Krisztiánt és Marquinhost is bevetette egyórányi játék után. A 18 esztendős tehetség nyomban bekezdett, előbb kevésen múlt, hogy ne adjon gólpasszt, majd szép cselek után elesett a büntetőterületen belül, a bolgár bíró azonban nem látott okot arra, hogy tizenegyest ítéljen. A 69. percben azért megtört a jég: Civic indította Marquinhost, aki könnyedén csapta be védőjét, okosan középre gurított, ahol érkezett Varga Barnabás, és két méterről a kapu bal oldalába belsőzte a labdát (2–1). S ha már itt tartunk… Minden elismerésünk a kedvenceiket a hazai környezetben elszenvedett csúfos, 6–1-es vereség ellenére Budapestre is elkísérő Hamrun-híveké, ha vendégszektort nem is töltötték meg, mintegy ötvenen űzték-hajtották a piros-feketéket. Meglehet, ők még hittek a csodában is, ugyanis kifeszítették a „Never surrender”, azaz „Soha ne add fel! ” feliratú drapériát is…A 27. percben Abu Fani szabadrúgásból ívelt a kapu elé, Varga Barnabás látványos mozdulattal továbbított kapura, ám Marchetti a helyén volt. Az olasz kapus a 32. FTC Genk adás közvetítés 9 november 2023 Online 2 órával ezelőtt — FTC Genk adás közvetítés 9 november 2023 Online 2023. okt. 7. — 08:45; Genk. 26. 12:00 — DEAC jégkorongcsapatánál Felülvizsgálatot kért ... Ezzel egyről a kettőre jutott a fellépések terén: 2019. május 19-én, Felcsúton kapott hat percet a bajnokságot megnyerő FTC-ben. Azóta megjárta Soroksárt és Kecskemétet, a nyáron visszatért, most pedig elérkezett pályafutása egyik legemlékezetesebb napja. A Fradi vezetőedzője, Máté Csaba nem csupán kapusposzton változtatott a vasárnap a PAFC-tól 2–1-es vereséget szenvedő csapaton, ettől függetlenül mindenről lehet beszélni a Ferencváros kapcsán, csak tartalékos együttesről nem. Hogy mást ne mondjunk, újra az első perctől fogva a pályán tartózkodhatott Tokmac Nguen, a norvég támadó legutóbb április 22-én a Vasas elleni NB I-es bajnokin volt kezdő. A kispadon jutott hely Lisztes Krisztiánnak, akiért a hírek szerint az Eintracht Frankfurt tett ajánlatot – arról, hogy az FTC elfogadta volna azt, nem érkezett jelentés. Máltai öröm a Fradi elleni vezető gól után (fotó: Czerkl Gábor)A 3. percig kellett várni az első hazai lövésre, Mohammad Abi Fani próbálkozása megpattant Karlo Bilicen, de Federico Marchetti így is védeni tudott. Nem úgy, mint a másik oldalon Varga Ádám, jóllehet nem tehetett arról, hogy a 6. Számunkra a legfontosabb, hogy ilyen esetben akár formációt váltsunk, akár a védekezésen változtassunk" - fogalmazott a tréner. Hangsúlyozta, egyrészt 95 percig kell majd összpontosítaniuk, másrészt nagyon fontosak lesznek az apró részletek, például a szögletek, a szabadrúgások, illetve a második labdák is döntő jelentőségűek lehetnek. Stankovic elárulta, játékosai közül csak Varga Barnabásra nem számíthat sérülés miatt, a többiek készen állnak, és ez nagyon jó lehetőségeket kínál számára. Sigér Dávid felidézte, hogy a belgiumi találkozón mindkét csapatnak voltak helyzetei, de "olyan nagyon sokat" nem forogtak veszélyben a kapuk, elsősorban a biztonság volt a fontos, bár magasan húzták meg a védelmi vonalat. "Látjuk, hogyan alakultak az eredmények a csoportban. (ÉLŐ KÖZVETÍTÉS TV>>>) Real Madrid Braga - Irish Dance 16 órával ezelőtt — FC Porto élő... 09., CSÜTÖRTÖK 17. 45 FERENCVÁROS - GENK EURÓPA KONFERENCIA LIGA, CSOPORTKÖR, 4. FORDULÓ RTL HÁROM TOULOUSE - LIVERPOOL ... percben is bizonyította, hogy fénykorában nem véletlenül ölthette magára tizenegyszer a válogatott mezét (a Lazióét meg 194 tétmeccsen…), Abi Fani kellemetlen lövését ütötte ki. A 40. percben csendült fel először a füttyszó – a 41. percben egyenlített a Fradi… Varga Barnabás ezúttal remekbe szabott gólpasszal vétette észre magát (az sem volt csúnya, ahogy Sigér Dávid őt játékba hozta! ), mesteri beadását követően Adama Traorénak tulajdonképpen nem volt más dolga, mint hogy három méterről a kapuba stukkolja a labdát (1–1). Traoré fejesével egyenlített a Fradi (fotó: Czerkl Gábor)A szünetben egyet cserélt Máté Csaba, Henry Wingót váltotta Eldar Civic. Ha a bosnyák védő nem is kapott tapsot, Varga Ádám igen: a 48. percben szép kivetődéssel mentett. Wouter Vrancken a találkozót felvezető szerdai sajtótájékoztatón elárulta, a Royal Antwerp otthonában elszenvedett hétvégi bajnoki vereség során jól kezdtek, de két nagy hiba elég volt ahhoz, hogy korán kétgólos hátrányba kerüljenek, onnantól pedig futniuk kellett az eredmény után. "Egy-egy mérkőzés apróságokon múlik, ezért holnap nem szabad hibáznunk, százszázalékos koncentrációra lesz szükségünk minden döntésünknél" - fogalmazott a tréner, aki szerint elképzelhető, hogy a Ferencváros hazai környezetben többet próbál majd támadni, mint a genki 0-0 alkalmával. "Nekünk készen kell állnunk arra, hogy megakadályozzuk ezeket, elől pedig fel kell törnünk a védekezésüket" - fogalmazott a Genk vezetőedzője. FTC-Genk 1-2 FTC - Genk. 2020. január 10. 8:30 -. FTC. 1:2. Genk. FTC. Genk. Közvetítés. Kezdőcsapat. Jelenleg nincs élő közvetítés. A ferencvárosi torna club hivatalos ... A visszavágót is megnyerte a Fradi, már csak egy lépés a csoportkör! Varga Ádámot hatalmas taps fogadta – amikor a Fradi kapusai kikocogtak melegíteni, a lelátón helyet foglalók már tudhatták, a Hamrun Spartans ellen visszavágón kivételesen nem Dibusz Dénes, hanem a 24 esztendős, nem mellesleg ferencvárosi nevelésű kapuvédővel kezdődik az Európa Konferencia Liga-selejteztő visszavágóját ötgólos előnyből váró zöld-fehérek összeállítása. Ha valaki megérdemelte, hogy szóhoz jusson ezen a mérkőzésen, az Varga Ádám volt: becsülettel kivárta azt a napot, hogy kezdő lehessen az első csapatban. [sport tv] FTC Genk adás közvetítés 09/11/2023 2 órával ezelőtt — [sport tv] FTC Genk adás közvetítés 09/11/2023 2023. okt. 26. — (Nézd élőben) Genk FTC adás 26 október 2023 1 nappal ezelőtt 8 órával . [FUTBALL] FTC Genk élő adás 9 november 2023 3 órával ezelőtt — 26. — A ferencvárosi kezdőcsapat a labdarúgó Konferencia-liga csoportkör harmadik fordulójában játszott Genk - Ferencvárosi TC Élő adás; ... [ÉLŐ ADÁS] Genk FTC élő közvetítés 26 október 2023 2023. okt. 26. — [ÉLŐ ADÁS] Genk FTC élő közvetítés 26 október 2023 2023. szept. 20. — [NÉZD ÉLŐBEN@] FTC Čukarički élő adás 21 szeptember 2023 7 órával ...