top of page

Sam's Hair Company Group

Public·95 members

Astana Ballkani shiko live 9 nëntor 2023 Sporti


26 tet 2023 — ... Live Ballkani-Astana. Mbyllet ndeshja, Ballkani 1-2 Astana: Gjithçka ... “E kemi ditur prej fillimit se do të jetë ndeshje e vështirë sepse Astana ...


Mbyllet ndeshja, Ballkani 1-2 Astana: Gjithçka çfarë ndodhi, para, gjatë dhe pas ndeshjesMbyllet ndeshja, Ballkani 1-2 Astana: Gjithçka çfarë ndodhi, para, gjatë dhe pas ndeshjes Ballkani ka pësuar humbje 2-1 ndaj Astanas në kuadër të rrethit të tretë të Ligës së Konferencës. 26/10/2023 21:40 Almir Kryeziu: Në Kazakistan do të shkojmë për fitore Almir Kryeziu ka thënë se Ballkanit i ka munguar sonte fati kundër Astanas. Astana Ballkani shiko live 09.11.2023 Transmetim i drejtpërd 1 orë më parë — Astana Ballkani shiko live 09.11.2023 Transmetim i drejtpërdrejtë 17 gush 2023 — Astana (Kazakistan)-Ludogorets (Bullgari). Para këtij takimi, trajneri Ilir Daja ka thënë se ata janë me këmbë në tokë për këtë sfidë, por që ndeshjet si vendas u ndihmojnë më shumë. 26/10/2023 17:22 UEFA me reportazh special për Ballkanin para ndeshjes me Astanan në Ligën e Konferencës Ballkani do të përballet të enjten e kësaj jave me Astanan në kuadër të rrethit të tretë të fazës së grupeve në Ligën e Konferencës. Ndeshja që fillon në ora 18:45, do të zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”, m skuadrën nga Suhareka që cilësohet si favoritë në letër. Para ndeshjes me Astanan, UEFA i ka kushtuar një reportazh Ballkanit për triumfin 2-0 ndaj gjigantit kroat, ndërsa ka folur edhe Nazmi Gripshi. 26/10/2023 17:21 Armend Thaqi flet për formën e Ballkanit dhe ndeshjen ndaj Astanas Mbrojtësi dhe njëri nga kapitenët e Ballkanit, Armend Thaqi është padyshim njëri nga lojtarët më të mirë dhe më vendimtar të therandasve në ndeshjet e deritashme në Albi Mall Superligën e Kosovës dhe Ligën e Konferencës. Ballkani Astana drejtpërdrejt live 26 tetor 2023 25 tet 2023 — FC Ballkani was live. 12h · 󰟠. 󰟝. Konferenca për media. Dina Blero and 332 others Ballkani - Astana, 26 tetor 18:45. Ilir Daja do t’i qëndroj besnik rreshtimit të tij të preferuar “4-3-3” dhe lojtarëve të deritashëm. Ballkani: Koliçi; Thaqi, Dellova, Jashanica, Trashi; Zyba, Kuc, Limaj; Gripshi, Berisha, Kryeziu. Astana: Condric, Amanovic, Morochkin, Besabekov, Dosmagambetov, Kuat, Jovanovic, Hovhannisyan, Ourega, Ebong, Darboe. Skuadra nga Suhareka pësoi humbje 2-1 në “Fadil Vokrri”, por që zhvilloi një ndeshje të mirë. Lexo lajmin e plotë… 26/10/2023 21:30 Edvin Kuç thotë se Ballkani do të luftojë deri në fund Edin Kuç ka thënë se Ballkani do të luftojë deri në fund për të kaluar fazën e grupeve në Ligën e Konferencës. Skuadra nga Suhareka pësoi humbje 2-1 në “Fadil Vokrri” ndaj Astanas në rrethin e tretë të garës. 26/10/2023 21:14 Humbën në Prishtinë, Thaqi thotë se do të fitojnë në Kazakistan Armend Thaqi ka thënë se ata pësuan humbje në Prishtinë, por që do të synojnë të fitojnë në Kazakistan. “E kemi ditur prej fillimit se do të jetë ndeshje e vështirë sepse Astana edhe ekip i përgatitur shumë në aspektin fizik”, ka thënë fillimisht mbrojtësi i Ballkanit për ArtSport. Mbyllet ndeshja, Ballkani 1-2 Astana: Gjithçka çfarë ndodhi 26 tet 2023 — Live Ballkani-Astana. Mbyllet ndeshja, Ballkani 1-2 Astana: Gjithçka “E kemi ditur prej fillimit se do të jetë ndeshje e vështirë sepse Astana ... 31-vjeçari këmbëshpejtë ka folur në një intervistë të shkurt për Telegrafin në lidhje me formën e ekipit në kampionat, por edhe ndeshjen e ardhshme evropiane që luhet këtë të enjte në Prishtinë ndaj FC Astana. 26/10/2023 17:20 Probleme serioze për Astanan para ndeshjes me Ballkanin në Ligën e Konferencës Trajneri i Astanas, Grigory Babayan, ka thënë se do ta kenë tejet të vështirë të realizojnë udhëtimin drejt Kosovës për t’u përballur me Ballkanin të enjten mbrëma. Strategu i skuadrës nga Kazakistani zbuloi se në Kosovë mund të udhëtojnë pa lojtarët me shtetësi serbe dhe ruse. 26/10/2023 21:00 Ilir Daja thotë se nuk ka nevojë ta ulin kokën pas humbjes nga Astana Ballkani pësoi humbje 2-1 në “Fadil Vokrri” ndaj Astanas në kuadër të rrethit të tretë në Ligën e Konferencës. Trajneri Ilir Daja ka thënë se ata nuk duhet të ulin kokën pas kësaj disfate, pasi kanë zhvilluar një lojë të mirë. 26/10/2023 20:33 89′ Tolaj bukur hakon në zonë ku gjen Manajn, i cili gjuan me kokë jashtë portës. 26/10/2023 20:20 70′ Ballkani po rrezikon, por ende pa gjetur golin e barazimit. 26/10/2023 19:52 47′ Ballkani humb rast të qind për qind. Mbrojtësit e Astanas largojnë topin nga vija. 26/10/2023 19:24 37′ Vesel Limaj del nga loja, në vend të tij futet Bleart Tolaj. 26/10/2023 19:10 23′ Abzal Beysebekov me një goditje me kokë dërgon Astanan sërish në epërsi. 26/10/2023 18:55 9′ Ballkani arrin ta barazojë menjëherë rezultatin. Ishte Edvin Kuc që me një goditje me kokë gjeti rrjetën për 1-1. GoaL! | KF Ballkani 1-1 Astana | ⚽️ Edvin Kučpic. Astana KF Ballkani shiko live 9 nëntor 2023 Transmetim i dre 1 orë më parë — Astana KF Ballkani shiko live 9 nëntor 2023 Transmetim i drejtpërdrejtë FC Astana vs Partizani Tirana live stream: How to watch Europa ... Ballkani Astana drejtpërdrejt 26 tetor 2023 Shikoni drejtpër 25 tet 2023 — (SHIKO TV (shiko online) Ballkani Dinamo Zagreb transmetim i drejtpërd 4 tet 2023 — drejtpërdrejt live 25 korrik Nga Dinamo Zagreb, te ... 26/10/2023 17:24 Enea Koliçi thotë se e respektojnë Astanan, por më shumë veten Ilir Daja dhe Enea Koliçi kanë mbajtur një konferencë për media para ndeshjes së Ballkanit me Astanan në kuadër të rrethit të tretë të Ligës së Konferencës. Ndeshja që fillon të enjten mbrëma nga ora 18:45, do të luhet në stadiumin “Fadil Vokrri”. Gardiani i Ballkanit ka thënë se në Prishtinë janë treguar më të fortë në lojën e tyre, por që më e rëndësishmja është që në fushë të futen për të fituar. 26/10/2023 17:23 Ilir Daja me mesazh të qartë për lojtarët e Ballkanit para ndeshjes me Astanan Ballkani do të përballet të enjten e kësaj jave (nesër) me Astanan në kuadër të rrethit të tretë në Ligën e Konferencës. Ndeshja që fillon në ora 18:45, do të luhet në stadiumin “Fadil Vokrri”. twitter. com/Dswgyp3zzv — FootColic ⚽️ (@FootColic) October 26, 2023 26/10/2023 18:54 7′ Kamo Hovhannisyan ka arritur të shënojë për Astanan në fillim të ndeshjes (0-1). GoaL! | KF Ballkani 0-1 Astana | ⚽️ Kamo Hovhannisyanpic. com/4376mj6MJl 26/10/2023 18:45 Nis ndeshja 1′ Ballkani luan me topin e parë. 26/10/2023 17:41 Formacionet zyrtare, Ballkani – Astana: Ilir Daja me një ndryshim në mesfushë Trajneri i Ballkanit, Ilir Daja ka ndarë tashmë mendjen për formacionin për ndeshjen e sotme (e enjte) ndaj FC Astana në Ligën e Konferencës, duke vazhduar me rreshtimin 4-3-3. Ballkani është nikoqir i Astanës në ndeshjen e sotme, e cila është e vlefshme për Grupin C. Astana KF Ballkani transmetim i drejtpërdrejtë 9 nëntor 2023 1 orë më parë — 25 korr 2023 — [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË##] Ludogorets Razgrad (TV drejtpërdrejt===) Ballkani Watch KF Ballkani live today Watch KF ... Astana vs KF Ballkani live score, H2H and lineups 11 sht 2023 — Astana KF Ballkani live score (and video online live stream) starts on 9 Nov 2023 at 15:30 UTC time at Astana Arena stadium, Astana city, ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page