top of page

Sam's Hair Company Group

Public·95 members

Viktoria Plzen Dinamo Zagreb uživo gledati 9 studenog 2023 Sport uživo

http://www.tvarenasport.hr/?drzava=hrv. KONFERENCIJSKA LIGA: VIKTORIA PLZEN - DINAMO ZAGREB, nogomet. Gdje gledati uživo na TV ili streamu. Odaberi kanale.

'Modri' će na Maksimiru od 21 sat ugostiti Viktoriju Plzen, prvoplasiranu momčad skupine C. Dinamo je otvorio grupnu fazu uvjerljivom pobjedom od 5-1 protiv Astane, ali hrvatski prvak nije ponovio tako dominantnu igru u drugom kolu protiv Ballkanija u Prištini, gdje je i bio veliki favorit, ali je izgubio 2-0. Foto: Sanjin Strukic/PIXSELL Ipak, idealnu priliku za povratak na pravi kurs sastav Sergeja Jakirovića ima pred domaćom publikom na Maksimiru. Viktoria je najveći konkurent Dinamu za vrh skupine, a Dinamo bi s tri boda znatno poboljšao šanse za prolaz dalje. - Ne mislim da će mi biti posljednja utakmica, kakav bi bio čovjek kad bi tako razmišljao. Svjestan sam svega. S te strane može nam biti lakše, ali imaju oni još dva dobra napadača koji nam mogu napraviti probleme. Vidjet ćemo u kakvom će sastavu igrati, mi otprilike nešto predviđamo. Morat ćemo imati jako dobru energiju, morat ćemo pokupiti tzv, ‘druge lopte‘, morat ćemo iskreirati što više šansi, ulaziti u njihov šesnaesterac, morat ćemo biti konkretniji i precizniji u fazi napada. Kad se radi o fazi obrane, morat ćemo biti puno odgovorniji, imati puno bolju obveznu igru, kako bi prestali darivati suparnike. Kod nas je Sveti Nikola uranio, u subotu smo izgubili zbog naših pogrešaka. Znamo za posljednje Dinamove rezultate, pa i za te odlaske Ivanušeca, Šutala i Livakovića. Vidjet ćemo, čitam da bi i Petković mogao preskočiti ovu utakmicu, to bi nam moglo biti od koristi. Ali i mi imamo svoje probleme, nadam se da ti izostanci neće biti od ključne važnosti - poručio je trener češke momčadi Miroslav Koubek pa dodao: - Obje momčadi bi trebale igrati bez glavnih napadača, to su veliki gubici za obje momčadi. Čak mislim da Petković puno više znači Dinamu nego što nama znači Durosinmi. Siguran sam da ćemo pronaći neku novu napadačku opciju, igrača koji bi mogao na kraju postati i junak utakmice. Ne brinem ni zbog nekih pogrešaka našeg golmana, momčad mu vjeruje, tako i ja. Usporedba Dinama i Sparte? Radi se o momčadima visoke europske klase, pa ćemo vidjeti kako će sve izgledati na utakmici. Dinamo Zagreb - Plzen : Konferencijska liga - Nogomet. Gdje 26. lis 2023. — Gdje na TV-u možete gledati uživo Nogomet - Konferencijska liga: Dinamo Zagreb - Plzen. KONFERENCIJSKA LIGA: DINAMO ZAGREB - VIKTORIA PLZEN, ... Trener Dinama Sergej Jakirović vjeruje u pobjedu. - Očekuje nas jedna zahtjevna utakmica, protiv dobrog protivnika koji u zadnje vrijeme igra jako dobro. Imali su veliki niz pobjeda, ali su u subotu izgubili utakmicu s 0:3. Izgubili smo i mi u Gorici. Ali gledao sam tu utakmicu s Liberecom, dosta su oni toga diktirali, a u toj utakmici im se ozlijedio najbolji napadač Durosinmi. I u bivšim utakmicama sam želio dobiti sve utakmice, tako i na klupi Dinama. Radimo sve kako bismo izašli iz ove situacije, nikome nije teže nego meni, tražimo dobitnu formulu. Volio bih da nas prestane pratiti peh s ozljedama, ali i da ćemo početi zabijati. Dečki se trude, pokušavamo izvući maksimum, u Velikoj Gorici sam bio zadovoljan, ali smo rezultatski bili nezadovoljni. I kritike su opravdane - rekao je Jakirović uoči susreta, osvrnuvši se i na poraz od Gorice u 12. kolu HNL-a. GNK Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb, Zagreb, Hrvatska. Sviđa mi se Pogledajte press konferenciju trenera Jakirovića i Martina Baturine uoči utakmice Viktoria Plzen - Dinamo. Foto: Marko Lukunic/PIXSELL Kapetan Viktorije Plzen Lukaš Hejda najavio je težak zadatak za svoju momčad... - Dinamo je već igrao sa Spartom, kao i mi, pa očekujemo Zagrepčane na sličnoj razini kao u tim utakmicama. Brza su momčad, prilično opasna. Znamo koliko je Dinamo kvalitetna momčad, čeka nas teška utakmica, ali tek ćemo sutra vidjeti u kakvom će oni sastavu i sustavu izaći na teren. Planiramo igrati svoj stil igre, od prve minute se otvoreno nadmetati s Dinamom. 'Modri' su veliki favoriti prema kladionicama. Gdje gledati Dinamo - Viktoria? UŽIVO OD 21 SAT Četvrtak, 26. 10. 2023. u 06:47 Foto: Goran Stanzl/Pixsell Idealnu priliku za povratak na pravi kurs sastav Sergeja Jakirovića ima pred domaćom publikom na Maksimiru. Viktoria je najveći konkurent Dinamu za vrh skupine i tu svaki bod vrijedi dvostruko Nogometaše Dinama očekuje treća utakmica grupne faze Konferencijske lige. Plzen - Dinamo Zagreb : Konferencijska liga - Nogomet. Gdje http://www.tvarenasport.hr/?drzava=hrv. KONFERENCIJSKA LIGA: VIKTORIA PLZEN - DINAMO ZAGREB, nogomet. Gdje gledati uživo na TV ili streamu. Odaberi kanale. Dinamo protiv Čeha traži iskupljenje na Maksimiru, evo gdje gledati jednu od ključnih utakmica ModrihDinamo će večeras u 21 sat na Maksimiru ugostiti Viktoriju Plzen u Konferencijskoj ligi. Modri žele oprati gorak okus iznenađujućeg poraza protiv Ballkanija i vratiti se na pravi put u Europi, ali nešto će se pitati i protivnike. - Mi uvijek želimo igrati napadački, ali Dinamo ima odlične igrače, to je tehnički snažna momčad, pa ćemo se tijekom utakmice morati i njima malo prilagoditi. UŽIVO Gdje gledati Dinamo - Viktoria?; livestream, prijenos 26. lis 2023. — 'Modri' će na Maksimiru od 21 sat ugostiti Viktoriju Plzen, prvoplasiranu momčad skupine C. Dinamo je otvorio grupnu fazu uvjerljivom pobjedom ... Drugi uzastopni poraz Dinama u Europi: Viktoria Plzen iz Dinamo je ugostio Viktoriju Plzen u trećem kolu skupine C Konferencijske lige i izgubio. badge gol.hr /. 26.10.2023 @ 22:54 ... dinamo viktoria live match score - YouTube 2:50:35dinamo viktoria live match score. 11K views · Streamed 13 days ago Studio Lige Evrope: Dinamo Zagreb - Viktoria Plzen. Arena Sport TV ...YouTube · 2ooo · prije 2 tjedna Oriolik Dinamo uživo prijenos gledati 1 studenog 2023 31. lis 2023. — Oriolik Viktoria Plzen. Maksimir, Zagreb. Detaljnije. Dinamo Zagreb. 0 : Gdje gledati Oriolik - Dinamo, prijenos 1/8 finala Kupa? prije 14 ... Oriolik Dinamo Zagreb uživo gledati 01.11.2023 Uživo prije 6 prije 8 dana — Oriolik Dinamo Zagreb uživo gledati 01.11.2023 Uživo prije 6 dana — [TV PRIJENOS UŽIVO<<<]!!!!!] Dinamo Viktoria Plzen uživo gledati 26 ... Lakes, Alps & Dolomites Private Tour 2022 26. lis 2023. — Dinamo Viktoria Plzen uživo gledati 26 listopada 2023 prije 3 sata — Gdje gledati GNK Dinamo Zagreb protiv Viktorije Plzeň?

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page