top of page

Sam's Hair Company Group

Public·95 members

Trenčín : Žilina naživo 10 novembra 2023

Trenčín má ešte rýchlejších hráčov než. Horehronci, bude to náročné, ale ... MŠK Žilina B vs FC Petržalka – Live prenos. Sledujte naživo zápasy v Niké TV ...

Trenčín s prvou prehrou, divoký zápas v Žiline ovládli domáciRozhodnuté bolo už do polčasu. Niké liga - 3. koloŽilina - Trenčín 5:2 (3:0)Góly: 11. Iľko, 36. a 83. Ďuriš, 42. Kaprálik, 90. +2 Addo - 60. a 90. IbrahimŽK: Rusnák - D. HollýRozhodovali: Smolák - Pozor, PacákDiváci: 1568MŠK Žilina: Belko - Minárik, Stojčevski, Nemčík (C) - Rusnák (70. Javorček), Sauer (80. Kopas), Gidi (59. Myslovič), Bari - Kaprálik (80. Essomba), Ďuriš, Iľko (59. Addo)AS Trenčín: Vozinha - M. Kmeť, Bondarenko (73. Bagin), Stojsavljević, Kozlovský - Ibrahim, Bariš (C), Gajdoš (46. H. Gong) - dos Santos (46. D. Hollý), Kupusović (83. Akila), Soares (89. Sunday)Súpisky a podrobné štatistiky zo zápasu nájdete na tomto odkaze >>>ŽILINA. Futbalisti MŠK Žilina zvíťazili v sobotňajšom zápase 3. kola Niké Ligy nad AS Trenčín 5:2 a poskočili na druhé miesto tabuľky práve pred svojho súper. Ten prehral prvýkrát v novej sezóne. ONLINE: Trenčín - Žilina - Futbal - Športweb - Pravda pred 2 hodinami — Príjemný dobrý deň z Trenčína, vitajte pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu 14. kola futbalovej Niké ligy, v ktorom futbalisti AS Trenčín ... Fortuna liga 2022/2023 Všetky zápasy vysielame naživo aj zo záznamu vo Full HD kvalite. Prehrať Viac MŠK Žilina – MFK Ružomberok. FK ... Druhý gól v zápase pridal v 90. minúte aj Rahim Ibrahim, no v nadstavenom čase ešte pridal piaty zásah Žiliny Addo a stanovil tak konečný výsledok prestrelky na 5:2. VIDEO: Jaroslav Hynek po zápaseŽilina má podľa trénera Jaroslava Hyneka za sebou zápasy, v ktorých neboli spokojní s výsledkami a ani s hrou. Trenčín chcel v Žiline potvrdiť víťaznú formu. Oba tímy zvyknuté na umelý trávnik predviedli v prvom polčase solídny futbal, Žilinčania však boli mimoriadne efektívni a po góloch Iľka, Ďuriša a Kaprálika viedli 3:0. V druhom polčase pomohli Trenčínu striedania, najmä Gong oživil ofenzívu AS na pravej strane, čo vyústilo do gólu Ibrahima. V 80. minúte sa za potlesku tribún rozlúčil so žilinským dresom Adrián Kaprálik, následne dal svoj druhý gól v zápase Ďuriš. Futbal 2023 v TV naživo - program a zápasy I SatelitnáTV.sk Naživo - Niké liga - AS Trenčín – MŠK Žilina Priamy prenos na Voyo SK. NOVA SPORT 1, Zajtra 17:10, Naživo - Trenčín - Žilina Přímý přenos utkání 14. kola ... MŠK Žilina LIVE » A-tím » November · AS Trenčín - MŠK Žilina | 10.11.2023 o 17:30 | Niké liga @voyo @novasport · MŠK Žilina ŽENY - MFK Dukla Banská Bystrica ŽENY | 11.11.2023 o 16:00 | I. Live zápasy Hokejový portál - program a výsledky, live zápasy, štatistiky, reprezentácia, hokejové správy, MS v hokeji, ZOH v hokeji, KHL, NHL, európske ligy, ... ONLINE LIVE : MŠK Žilina - AS Trenčín / Niké liga 12. 8. 2023 — Sledujte ONLINE prenos zo zápasu MŠK Žilina - AS Trenčín aj s audiokomentárom na ŠPORT.sk! Žilina - Trenčín | ONLINE | 11.9.2021 18:00 | Fortuna liga Žilina - Trenčín | ONLINE. Online reportáž sledujte ŽIVĚ na iSport.cz. LIVE prenos: Trenčín - Vlci Žilina LIVE prenos: Trenčín - Vlci Žilina. 5.9.2023 08:19 HokejPortal.sk 7 prejsť na diskusiu. Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé ...